ما که هستیم

ایده جذاب و کاربردی آکادمی کارگشا در سال 97 شکل گرفت. هدف این دپارتمان ارائه آموزش‌های کاربردی  و مشاوره در حوزه کسب و کار، امور حقوقی و قراردادی، برنامه‌ریزی ورود محصول به بازار و نقش دیجیتال مارکتینگ در این حوزه و همچنین برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مرتبط با حوزه صنعت ساختمان و زمینه‌های مرتبط با آن است.

کارگاه‌ آموزشی حضوری

آکادمی کارگشا جهت افزایش بهره‌وری در آموزش، دوره های کوتاه مدت را در قالب کارگاه‌های آموزشی طراحی و برگزار می نماید. محوریت این کارگاه ها در حوزه صنعت ساختمان، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت صادرات به کشور های همسایه، اقتصاد ساختمان، اکولوژی انسانی و زمینه های مرتبط با آن است و به صورت فشرده با توجه به پتانسیل و نیاز مخاطبان طی مدت زمان یک تا دو روز برگزار می‌شود.

سمینار و نشست‌ تخصصی

اکادمی کارگشا در جهت مشارکت جویی در مباحث حقیقت یابی، حل مسئله، مشاوره و استفاده از توان علمی مراکز آموزشی و پژوهشی در تعریف و حل مسائل و مشکلات موجود در حوزه صنعت ساختمان و همچنین بحث و بررسی معضلات و مشکلات روز صنعت ساختمان از جهات فنی، اقتصادی و زیست‌محیطی رویداد هایی را در قالب سمینار و نشست‌های تخصصی طراحی، برنامه ریزی و برگزار می‌نماید.

وبینار

با توجه به افزایش فناوری های ارتباطی در قرن حاضر، صنعت آموزش دچار تغییرات اساسی شد که بر این اساس، آموزش های آنلاین با عنوان وبینار گسترش پیدا کرد.

در این میان وبینار ها روز به روز کلیشه ای تر و خسته کننده تر شدند که وبینار را به یک ارائه با پاورپوینت، صوت و تصویر ثابت تبدیل کرد که با توجه به این مسائل بسیاری از مخاطبان  نسبت به تماشای وبینار بی میل شدند.

راه حل این موضوع این است که وبینارها به پخش زنده تبدیل شوند و جذابیت آن افزایش داده شود. هر چقدر به جذابیت وبینارهای یک موسسه افزوده شود و روند فعلی حاکم بر وبینارها تغییر کند، توجه مخاطب بیشتر جلب خواهد شد.

حال آکادمی کارگشا با اشراف به تمامی این موارد با ایجاد بستری آنلاین و مناسب جهت برگزاری کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی – تخصصی صنعت ساختمان و نشست‌های تخصصی توانسته است ماهیت وبینارها را تغییر داده و بهره وری آن را در آموزش و ارتقاء آگاهی افزایش دهد.

29 کارگاه‌های آموزشی برگزار شده
4 سمینارها و نشست‌های تخصصی برگزارشده
4 وبینار‌های تخصصی برگزارشده
334 دانشجو های آکادمی

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما